Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Sběratelské Karatbary-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1821.82 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21.88 Kč/g

Téma diskuze:

Sběratelské Karatbary

Investiční zlato, které se jinam nevešlo ...

Sběratelské Karatbary

Příspěvekod Renda » stř 01. bře 2017 9:19:27

Dobrý den,
chci se zeptat zda-li tu nejsou lidičky stejně postižení ;) jako já kteří chtějí sbírat karatbary s ryzím zlatem.
Moc děkuji za podpovědi.
Renda
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. úno 2017 19:54:39

Sběratelské Karatbary

Příspěvekod František » stř 01. bře 2017 17:09:49

Napište o to, prosím, víc.
Tedy hlavně o vaší osobní zkušenosti s firmou Karatbar.
Mně se to jeví jako "letadlo" podobné vykukům od firmy AMWAY.
Nic bych nedal za to, že je tam "schovaná" i šárka grossová a další nadháněči.
František
 

Příspěvekod Renda » čtv 02. bře 2017 9:08:49

Dobrý den Františku, tak o letadlo se tedy vůbec nejedná.Firma se specializuje na fyzické zlato v malých gramážích .Dříve to bylo od 1g do 5g. Nyní je to od 0.1g do 5 gramů. Vše je s certifikátem,Nevím zda jsem mohu dát odkaz na video,ale snad mi to admin třeba jen na malou chvilku zu nechá, ab jste si udělal obrázek sám, zde je odkaz https://www.youtube.com/watch?v=9g1nSj38b58
Renda
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. úno 2017 19:54:39

Sběratelské Karatbary

Příspěvekod František » čtv 02. bře 2017 11:18:38

[quote="Renda"]Dobrý den Františku, tak o letadlo se tedy vůbec nejedná.Firma se specializuje na fyzické zlato v malých gramážích .Dříve to bylo od 1g do 5g. Nyní je to od 0.1g do 5 gramů. Vše je s certifikátem,Nevím zda jsem mohu dát odkaz na video,ale snad mi to admin třeba jen na malou chvilku zu nechá, ab jste si udělal obrázek sám, zde je odkaz https://www.youtube.com/watch?v=9g1nSj38b58


Děkuji za odkaz (adminovi to může být jedno - vždyť jsme na diskuzním fóru a nikoliv v reklamách).
Osobně se ale zajímám o vyšší gramáže (slitky) kvůli dlouhodobým investicím.
Čím menší gramáže, tím vyšší cena. Ale i tak děkuji.
František
 

Příspěvekod Renda » pon 06. bře 2017 17:41:55

I Já Vám děkuji. I mi to máme jako dlouhodobou investici se sběratelstvím. Už nyní některé karatbary se již nedělají a tudíž stoupají na hodnotě tedy sběratelské. Pokud by jste se někdy rozhodl se přidat ráda Vás přivítám.
Renda
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. úno 2017 19:54:39

odpověď na dotaz

Příspěvekod Vítězslav Crha » úte 07. bře 2017 22:28:52

[quote="Renda"]Dobrý den,
chci se zeptat zda-li tu nejsou lidičky stejně postižení ;) jako já kteří chtějí sbírat karatbary s ryzím zlatem.
Moc děkuji za podpovědi.

Prosím Vás co blbnete s karatbary?????? Pokud chcete dobře a téměř na jistotu investovat,tak jděte do klasického investičního kovu a neblbněte s malými gramážemi. Ty nikoho nespasí. Zkuste třeba invest. sříbro v mincích a nebo zlato. Nejlepčí investicí do zlata je sada zlatých mincí Call of wide od Kanadské mincovny . Jedná se o nejkvalitnější mince 24 karátů a pět devítek. Tady nejčistější zlato na planetě. Tam vidím cestu ve zlatě a ve stříbře v jakékoliv minci s více než 925 karátu. Tak asi tak.
Vítězslav Crha
 

Příspěvekod Renda » čtv 09. bře 2017 16:36:30

Nezlobte se Vy na mě ale vaše mince jsou k ničemu.
Renda
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. úno 2017 19:54:39


Zpět na Nezařaditelné

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1821.82 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21.88 Kč/g

Vyhledat témata bez odpovědí   Zobrazit aktivní témata
Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist