Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

SATURITAS - pozastavený prodej-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1794.2 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21 Kč/g

Téma diskuze:

SATURITAS - pozastavený prodej

Zkušenosti s nákupem investičního zlata - kde a jak nakoupit investiční zlato, odstrašující příklady a rady

SATURITAS - pozastavený prodej

Příspěvekod Jarin304 » úte 24. zář 2013 12:10:56

Nevíte někdo, co se děje s obchodem SATURITAS? Na stránkách mají info, že protál je uzavřen a maloobchodní prodej pozastaven. Takto je to již několik měsíců, takže se obávám že už se nerozjede. Na dotazy nikdo nereaguje.
Mám tam nakoupeno pár slitků a mincí, takže mi to trošku kazí náladu, co se týče případného zpětného odkupu.
Většinou obchody vykupují jen to, co sami prodaly. Nebo se mýlím? Mívají to tak alespoň uvedeno v podmínkách.
Jarin304
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 09. led 2013 14:44:32

saturitas

Příspěvekod Host » pát 27. zář 2013 22:51:37

Třeba nemají co prodávat - fyzického zlata je již nedostatek. A také třeba nemají peníze na nákup - nakoupili za draho - teď při poklseu prodali za levno a ...
Ale neboj se - zlato prodáš teď skoro každému obchodníkvi se zlatem - samozřejmě, za jejich výkupní cenu - ale to asi nebude ta cena, kterou bys chtěl.
Co můžeš nabídnout?
Když si počkáš pár let, tak na tom určitě vyděláš.
Host
 

Odprodej zlata

Příspěvekod Návštěvník » čtv 17. říj 2013 4:18:16

Zlato kromě portálu Aukro můžeš prodat i na burze drahých kovů http://www.burzadrahychkovu.cz - je to nový projekt v ČR, který zaštituje dlouholetý obchodník s drahými kovy - společnost Silverum
Návštěvník
 

Burza Drahých Kovů

Příspěvekod klas » čtv 17. říj 2013 9:46:30

[quote="Návštěvník"]Zlato kromě portálu Aukro můžeš prodat i na burze drahých kovů http://www.burzadrahychkovu.cz - je to nový projekt v ČR, který zaštituje dlouholetý obchodník s drahými kovy - společnost Silverum



Díky za tip. Sice jsem musel čekat na smlouvu skoro týden, ale zase jsem včera ulovil při tom propadu kilovku stříbra a dva zlaté minipandíky za luxus cenu. Fajn je, že rovnou můžu nechat otestovat pravost - to jsem u těch minipandíků hned objednal.

Zajímavý je, že si tam při prodeji jde nastavit i procento nad spotovou cenu, takže jde navázat prodejní cenu na aktuální cenu na burze. Mám tam takto zadaný stříbro, které chci prodat a jsem zvědavý, jak rychle to půjde z domu :) Koho to zajímá, tak je poplatek 2procenta, to jde.
klas
 


Zpět na Prodej zlata

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1794.2 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21 Kč/g

Vyhledat témata bez odpovědí   Zobrazit aktivní témata
Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist