Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Mince a slitky 2013-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1373.76 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 16.52 Kč/g

Téma diskuze:

Mince a slitky 2013

Zlato jako investice

Mince a slitky 2013

Příspěvekod karpen17 » sob 26. led 2013 10:39:37

Největší český výrobce investičního zlata, Česká mincovna, vydala pro únor nový přehled investičních mincí, medailí a slitků. V tomto přehledu se objevily tři novinky, které mohou zajímat každého investora. Především pak drobní investoři dozajista uvítají, že nejmenší možná investice začíná na dvousetkorunové minci. Možnost investovat do zlata či stříbra se tak otevírá i těm začínajícím investorům, kteří chtějí dodržet principy diverzifikace aktiv.

Stříbrná 200 Kč mince
Stříbrná 200 Kč mince je vydávána k 20. výročí založení České národní banky. Tento typ investice je zajímavý především pro začínající investory nebo pro ty, jež věří v nedoceněný potenciál stříbra. Dle nových odhadů světových analytiků by se poptávka po stříbře měla v příštích několika letech zvýšit, neboť stříbro je hojně využíváno v moderních technologiích. Vzhled samotné mince je velmi jednoduchý. Mince je dekorována pouhým ČM (česká měna). Váha mince je 13g.

Zlatá uncová medaile Hrad Kost
Pro příznivce zlata připravila Česká mincovna zlatou medaili s reliéfem hradu Kost. Jde o pokračování edice, jež se zaměřuje na významné české kulturní památky. Medaile váží 31,1 gramů a její ryzost je 999,9/1000. Vedle zlaté medaile bude k dispozici i stříbrné provedení. Obě varianty budou v prodeji od února 2013.

Pozor na investice do zlata a stříbra
Při investování do fyzického zlata a stříbra prostřednictvím mincí či medailí je důležité upozornit na povahu investice. Jak zlato, tak stříbro jsou dlouhodobé investice. Hodnota mincí a slitků může a bude kolísat. Každý investor by měl před samotnou investicí zvážit všechna možná rizika. Především by si měl dobře promyslet svůj investiční horizont.
karpen17
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 19. lis 2012 13:29:09

Zpět na Investiční zlato

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1373.76 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 16.52 Kč/g

Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist