Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Jiné možnosti nákupu zlata-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1454.48 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 17.86 Kč/g

Téma diskuze:

Jiné možnosti nákupu zlata

Zkušenosti s nákupem investičního zlata - kde a jak nakoupit investiční zlato, odstrašující příklady a rady

Jiné možnosti nákupu zlata

Příspěvekod johncable » pon 11. čer 2012 6:32:48

Nic proti dealerům se zlatem, ale existují i jiné možnosti nákupu. Jestli vás to zajíma, můžeme se zkountaktovat a poradím vám. pak už je jen na vás, co si kdo vybere. Důležité je mít co nejvíce informací.
johncable
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11. čer 2012 6:26:31

aspoň naznačte

Příspěvekod outdoorak01 » úte 12. čer 2012 6:15:14

Nebo nesmíte ani naznačovat?
outdoorak01
 

Příspěvekod johncable » čtv 14. čer 2012 19:25:11

Mohu, ale nechci vyvolávat zbytečné emoce. Navíc vidím, jak to vypadá, když nědo háže na forum odkazy na výhodný prodej zlata. Je lepší skočit si na konzultaci osobně a není co řešit.
johncable
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11. čer 2012 6:26:31

reklama

Příspěvekod zlatoforum » stř 20. čer 2012 9:25:03

Toto místo není určeno pro Vaši reklamu. Reklama lze zajistit po dohodě, ale rozhodně ne pomocí příspěvků do fóra - ty musí být k věci, nápomocné a nezaujaté.
Nově provozujeme i inzertní portál ZlatoInzerce.cz
zlatoforum
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 01. pro 2011 19:47:51

ETF na zlato

Příspěvekod karpen17 » sob 08. pro 2012 11:11:52

ETF nabízí alternativní způsob, jak zhodnotit své peníze při posilování zlata. Jedná se o indexové fondy, které sledují vývoj daného sektoru, komodity nebo země. Výhodou držení ETF je široká diverzifikace a minimální náklady na tuto diverzifikaci. ETF jsou mnohem levnější než klasické bankovní fondy a zároveň cenově srovnatelné s nákupy akcií nebo futures. Pro investora tedy nabízí zajímavou možnost, jak vydělat na růstu komodity, aniž by ji fyzicky vlastnil.

ETF na zlato v ČR
Základním kamenem každého ETF fondu je objem spravovaného majetku. Čím větší majetek, tím větší možnosti diverzifikace investovaných prostředků. Pro českého investora se tím bohužel uzavírá jedna kapitola, která se nazývá české ETF. ETF v českém prostředí by nedokázalo získat dostatečné množství prostředků, proto jsou k dispozici pouze ETF světových investičních společností v USD a EUR. Tady je třeba každého investora upozornit na měnové riziko. ETF může ročně vydělat i 15 %. Avšak posilování koruny může tento růst přetavit do ztráty.

Světová ETF zlata
O mnoho veselejší kategorií jsou světové ETF na zlato. Těch se lze účastnic prostřednictvím českých brokerů. Ve své podstatě každý z největších českých akciových brokerů nabízí ETF na zlato hned od několika zahraničních investičních společností. Podmínkou pro nákup je převedení prostředků do USD nebo EUR a nákup podílových listů světových ETF.

ETF zlata
ETF je ve své podstatě podílový fond, takže nákupem ETF se stane investor podílníkem. Nestane se akcionářem. Je si třeba uvědomit, že vedle obrovského množství akcií různých těžařů zlata jsou v držení ETF i futures na zlato, fyzické zlato atd. Zkrátka jakýkoliv investiční papír spojený se zlatem může být v majetku ETF. Míra diverzifikace je obrovská. Největší ETF spravují přes miliardy USD.
karpen17
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 19. lis 2012 13:29:09


Zpět na Prodej zlata

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1454.48 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 17.86 Kč/g

Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist