Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Zlatý dárek pod stromeček-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1370.68 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 18.25 Kč/g

Téma diskuze:

Zlatý dárek pod stromeček

Investiční zlato, které se jinam nevešlo ...

Zlatý dárek pod stromeček

Příspěvekod karpen17 » pon 17. pro 2012 10:26:28

Vánoce jsou nejen svátky klidu a míru, ale i zajímavých investičních nákupů. Stále častěji lze pod vánočním stromečkem nalézt zlato. Vedle klasických darů, jakými jsou zlatý řetízek, prstýnek nebo náušnice, přibývá i darů, které mají ryze investiční zaměření. Těmi nejoblíbenějšími jsou zlaté a stříbrné mince.

Zlaté mince jako dar
Pro nákup zlatých mincí se rozhodují především pánové, kteří nemají žádný nápad, jak obdarovat své již dospělé děti. Proto přichází na řadu investiční zlato. Nejedná se tak úplně o špatný nápad. Na západě od našich hranic je darování investičního zlata běžnou praxí. Je však zapotřebí dodržovat jisté zásady, aby se dar zlata neobrátil v Danajský dar.

Nákup a darování zlatých mincí
Nákup zlatých investičních mincí je třeba provést přes solidního obchodníka, který obchoduje nejlépe s českými mincemi. Ty mají jednu obrovskou výhodu, kterou je jednoduché identifikace v okamžiku zpětného prodeje. Začínajícímu investorovi tedy lze při nákupu poradit opatrnost a držet se raději českých mincí. Samozřejmostí je i řádný certifikát pravosti. Ten by měl zůstat u mince i při předání daru pod stromečkem. Zlaté mince jsou velmi dobrým tipem i díky tomu, že mají velmi originální design, takže obdarovaní mohou potěšit i své oko.

Nárůst prodeje zlata
Období Vánoc patří mezi nejlepší období pro prodejce zlata. V posledních letech navíc výrazně roste objem obchodů s bílým zlatem. To se dostává do módy, neboť preferují především mladší lidé. Letošní rok se očekává, že zlatnictví a obchodníci se zlatem prodají zlato za miliardy Kč. I toto dělá z investice do zlata zajímavou alternativu zhodnocení peněz.
karpen17
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 19. lis 2012 13:29:09

Zpět na Nezařaditelné

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1370.68 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 18.25 Kč/g

Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist