Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Revoluční příjem-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1770.18 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 23.06 Kč/g

Téma diskuze:

Revoluční příjem

Zkušenosti s nákupem investičního zlata - kde a jak nakoupit investiční zlato, odstrašující příklady a rady

Revoluční příjem

Příspěvekod Renča » úte 05. čer 2012 9:40:03

Ahojky všem , i já bych se chtěla podělit jak já nakupuju investiční zlato. všm bych firmu Finnet CZ doporučila. Nemám s nimi žádné problémy.Vše je řádně napsané a vysvětlené.Zabanovaný odkaz/1ACFCF
Renča
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. čer 2012 9:30:31

Příspěvekod iM[pul:sivE » úte 05. čer 2012 11:03:45

A když nakupujete to investiční zlato tak by mě zajímalo kolikrát jste ho držela v ruce? :)
iM[pul:sivE
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 07. dub 2012 17:32:32

Spíš stará dobrá pyramida

Příspěvekod outdoorak » úte 05. čer 2012 12:11:05

- neboli letadlo. Jen ve zlaté blůzičce. :lol:
outdoorak
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. kvě 2012 11:44:43
Bydliště: třetí planeta od Slunce

Revoluční příjem

Příspěvekod Renča2810 » úte 05. čer 2012 14:44:22

Jedná se o zcela nový projekt vydělávání peněz na internetu prostřednictvím společnosti Finnet s.r.o., která se stará o postupnou investici svých volných finančích prostředků do drahého kovu - zlata.

V tomto projektu jeho registrovaní členové vydělávají peníze dvojím způsobem – investováním do zlata a zprostředkováváním těchto investic. Všem, kteří do tohoto projektu přivedou nové členy, se vyplácí zprostředkovatelská provize přímo úměrná jejich aktivitě.

Ještě bych k tomu dodala, že o prázdninách bude na to reklama a to na Primě a na Nově.
Jinak zlato jsem držela v ruce a držím. Takže je to na Vás .
Renča2810
 

Pyramidové schéma

Příspěvekod outdoorak01 » čtv 21. čer 2012 6:40:42

Dovolím si citovat kousek z Wikipedie:

Základní charakteristiky pyramidového schématu jsou:

-očekávaný rychlý nárůst zisku bez práce
-malé nebo žádné informace o společnosti, která produkt nabízí, další informace jsou podmíněny přístupem do pyramidového schématu
-žádný produkt, nebo produkt nevalné kvality, jehož cena je stanovena bez ohledu na cenu srovnatelných produktů na trhu, nebo je produkt jen velmi neurčitě popsán a nedostupný ostatním zákazníkům.
-budoucí příjem závisí především na odměně za získávání nových členů nebo za prodej produktů stávajícím členům. Méně již na prodeji produktu zákazníkům, kteří se do obchodní sítě nezapojují.

Mezi nelegálním pyramidovým schématem a legálním multi-level marketingem jsou určité rozdíly. MLM umožňuje později dosáhnout významnějších příjmů výhradně prodejem produktů nebo služeb zákazníkům, kteří nejsou zapojeni do schématu. Na druhou stranu, ani fakt, že neexistuje žádný vstupní poplatek, neznamená, že se nejedná o pyramidové schéma. Důležité je to, zda peníze do schématu proudí především od těch, kteří jsou ve schématu zapojení (pyramidové schéma) nebo od těch, kteří ve schématu zapojeni nejsou (legální MLM).
outdoorak01
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. čer 2012 6:21:46
Bydliště: třetí planeta od Slunce

mlm

Příspěvekod speed » čtv 21. čer 2012 13:15:31

Dobrý den,
také bych se rád podělil o zkušenosti, kterou s Revolučním Přijmem mám. Já osobně jsem členem tohoto projektu. Vidím, že už tady přispíval jeden z mých kolegů, takže svůj kód už sem tlačit nebudu:-))
Váš příspěvěk z Wikipedie je vcelku dobrý,nicméně nevystihuje podstatu Revolučního příjmu.
V projektu Revoluční příjem zadarmo nikdo nic nedostane,musí taky pro to něco alespoň málo udělat, stejně tak jako já.... Musím říci, že mně se trocha snahy vyplatila, před pár dny jsem obdržel první provize:-)
Jde o to,že v dnešní době si můžete ukládat svoje finance různě,ale podle mě je z dlouhodobého hlediska nejlepší je dávat (nebo alespoň malou část) do zlata. Zlato bylo,je a bude stále zajímavým artiklem. Nejenom že uchovává hodnotu v čase,nepodléhá inflaci,je velmi likvidní,znamená stabilitu atd....
 
Provizní systém tu funguje úplně stejně,jako i v jiných odvětvích. Vemte si třeba pojišťováka: ten taky nejdřív něco musí udělat a pak má provizi...a čím více lidí sežene,tím má těch provizí více. Revoluční příjem je klasický affiliate, kde členové dostávají provizi za zprostředkování produktu (na úplně stejném principu fungují makléřské společnosti typu Partners, OVB, Broker Consulting, Fincentrum...)
A ohledně množství informací jsem já osobně byl vcelku spokojen. Přijde mi, že na webovkách je dostatek informací a dokonce jsem našel i smlouvy k nahlédnutí. Tak jsem si je mohl pečlivě zkontrolovat a navíc jsem je dal na posouzení svému kolegovi v práci. Přece jen víc hlav víc vidí :-)
speed
 

Příspěvekod zlatoforum » čtv 21. čer 2012 17:56:15

Rád bych se vložil do tohoto tématu, které je tak trochu na hraně.
Zde, na tomto fóru, není místo pro reklamu. Prosím pouze o zkušenosti s produktem. Přesvědčování někoho o kvalitách vaší firmy sem opravdu nepatří. Nerad bych, aby se prostřednictvím našeho fóra někdo chytil do pasti. Tím nechci tvrdit, že tento projekt je nekalý - nemám s ním absolutně žádné zkušenosti. Názor ať si udělá každý sám.
Nově provozujeme i inzertní portál ZlatoInzerce.cz
zlatoforum
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 01. pro 2011 19:47:51

mýlíte se speede, není to MLM

Příspěvekod outdoorak01 » čtv 21. čer 2012 18:57:35

Obávám se, že se mýlíte speede, není to MLM ani affiliate marketing. Revoluční příjem totiž nabízí produkt POUZE platícím členům. A pokud je to uzavřený systém bez vkládání nějaké přidané hodnoty, například prodejem něčeho neregistrovaným zákazníkům, tak nevím, kde by se bral zisk. Zas tak rychle hodnota zlata nestoupá. Vámi zmíněné OVB poskytuje služby (produkty) hlavně nečlenům. Podobně jako kdysi módní Amway. Prodali vám kvalitní předraženou „Okenu“, ale k ničemu jste se zavazovat nemuseli. Googluji seč mi konektivita stačí, ale žádného „Revolucionáře“ který by mi prodal zlaťák (bez zapojení se do hry) jsem nenašel. Další velmi podezřelou věcí je, že když odkaz v úvodním příspěvku zkopírujete do adresního řádku bez kódu za lomítkem, tak se nedovíte vůbec nic. Stránka vám stroze sdělí, ať si nějaký kód najdete na internetu. Můžete mi speede říct, kde se bere zisk, když peníze kolují pouze uvnitř této společnosti? Děkuji za odpověď.
outdoorak01
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. čer 2012 6:21:46
Bydliště: třetí planeta od Slunce

reklama

Příspěvekod speed » pát 22. čer 2012 11:50:52

Dobrý den,

velmi se omlouvám, nechci na tomto fóru dělat reklamu, proto jsem nevkládal ani svůj kód, musím se držet Etického kodexu projektu. Chtěl jsem spíše reagovat na článek zde napsaný......:-) Chtěl jsem malinko objasnit situaci ohledně napsaného článku,který zde vznikl,jelikož už mám nějaké zkušenosti a neznám to, jak se říká jen z vyprávění....:-) Poslední info z mé strany, peníze nekolují "pouze uvnitř společnosti", Swiss Gold vyplácí Revolučnímu přijmu provizi za zprostředkovávání smluv na spoření do zlata a projekt Revoluční příjem tuto provizi proplácí svým členům, kteří se na zprostředkování smlouvy zasloužili... ale už dost vysvětlování souhlasím s příspěvkem ať si názor každý udělá sám.....
speed
 

Příspěvekod outdoorak01 » pát 22. čer 2012 20:11:59

Děkuji speede za korektní odpověď. Nicméně je úplně jedno zdali se peníze točí uvnitř jedné komunity, nebo jedné dvoj-společnosti (Revoluční příjem + Swiss Gold). Nedává to odpověď na moji otázku kde se berou tak velké peníze na provize, když prakticky veškeré vložené prostředky členů by měly jít na nákup zlata, byť za spíše vyšší cenu. Kde by je Swiss Gold vzala? Ale jak pravil klasik: „Každý strůjcem štěstí svého“. Však já jsem Vás varoval. :!: Přeji Vám, aby jste, až tomu letadlu dojde kerosin, a on jednou dojde, měl na zádech zlatý padák (bohužel sponzorovaný cestujícími nižší třídy). Finanční svět je o tom, že se peníze přesouvají od chudých směrem k bohatým. Smutné, ale pravda.
outdoorak01
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. čer 2012 6:21:46
Bydliště: třetí planeta od Slunce

Další

Zpět na Prodej zlata

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1770.18 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 23.06 Kč/g

Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist