Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Revoluční příjem-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1270.51 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 11.13 Kč/g

Téma diskuze:

Revoluční příjem

Zkušenosti s nákupem investičního zlata - kde a jak nakoupit investiční zlato, odstrašující příklady a rady

Příspěvekod speed » ned 24. čer 2012 17:36:59

Omlouvám se, ale ještě naposledy se pokusím objasnit. Pyramidové hry spočívaji v přerozdělování peněz svých členů. U Revolučního příjmu je systém následovný: člen RP zprostředkuje dlouhodobí nákup zlata od společnosti Swiss Gold novému členu RP. Swiss Gold si účtuje provizi 8,8 %. O tuto provizi se dělí s Revolučním příjmem a Revoluční příjem vyplácí provizi za zprostředkování svému členovi. Chápu, kam míříte tím uzavřeným systémem, ale pravda je ta, že kdo se chce zapojit do Revolučního příjmu, tak nemusí uzavřít smlouvu na nákup zlata, ale platí si za pronájem virtuální kanceláře. Pokud by si někdo zvolil tento způsob, tak člen RP, který takového člena do RP dostal, nedostane provizi, protože by se právě jednalo o přerozdělování pěněz. Vždy se vyplácí pouze provize za zprostředkovaný produkt, tydíž není možné mluvit o pyramidě.
speed
 

kalkulačka

Příspěvekod outdoorak01 » ned 24. čer 2012 20:38:17

Kalkulačka mi to prostě nebere.
outdoorak01
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. čer 2012 6:21:46
Bydliště: třetí planeta od Slunce

vyber penez

Příspěvekod Dave » pát 29. čer 2012 14:45:31

Zajimálo by mě, zda-li si už někdo vybral peníze u RP a má je na účtě.
Dave
 

Provize asi dostávají

Příspěvekod outdoorak01 » ned 01. črc 2012 21:15:07

Usuzuji tak z jejich diskusních fór. Připouštím i možnost, že tento podnik nesplňuje podmínky právní definice „letadla“. Finta bude možná někde jinde. Swiss gold se opravdu netají tím, že si účtuje provizi 8,8 %. A jejich cena za gram zlata je cca o 5 % vyšší než u EMS Gold Investments, s.r.o (můj oblíbený prodejce). Potom na provize peníze mít budou a ještě trochu zbude. Tentokrát mi to už kalkulačka pobrala. :oops: Jenže účastníci nižších levelů už neseženou další ovečky a v rukách budou mít pouze smlouvu na předražené spoření do zlata. Trh se velmi rychle nasytí. A jak se říkalo v jedné hororové povídce: „Poslední propadá peklu“. ...No tak zlé to snad nebude, ale ta smlouva stojí za důkladné přečtení. Například informace, že nejprve se splátkami uhrazuje provize (90 % ze splátky). Pokud nejste poblíž vrcholu pyramidy, tak zkrátka proděláte.
outdoorak01
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. čer 2012 6:21:46
Bydliště: třetí planeta od Slunce

????????????????

Příspěvekod karatbars.sk » čtv 26. črc 2012 12:36:29

:lol: :lol:
outdoorak01 píše:Dovolím si citovat kousek z Wikipedie:

Základní charakteristiky pyramidového schématu jsou:

-očekávaný rychlý nárůst zisku bez práce
-malé nebo žádné informace o společnosti, která produkt nabízí, další informace jsou podmíněny přístupem do pyramidového schématu
-žádný produkt, nebo produkt nevalné kvality, jehož cena je stanovena bez ohledu na cenu srovnatelných produktů na trhu, nebo je produkt jen velmi neurčitě popsán a nedostupný ostatním zákazníkům.
-budoucí příjem závisí především na odměně za získávání nových členů nebo za prodej produktů stávajícím členům. Méně již na prodeji produktu zákazníkům, kteří se do obchodní sítě nezapojují.

Mezi nelegálním pyramidovým schématem a legálním multi-level marketingem jsou určité rozdíly. MLM umožňuje později dosáhnout významnějších příjmů výhradně prodejem produktů nebo služeb zákazníkům, kteří nejsou zapojeni do schématu. Na druhou stranu, ani fakt, že neexistuje žádný vstupní poplatek, neznamená, že se nejedná o pyramidové schéma. Důležité je to, zda peníze do schématu proudí především od těch, kteří jsou ve schématu zapojení (pyramidové schéma) nebo od těch, kteří ve schématu zapojeni nejsou (legální MLM).


Pokud jsou Vaš informace o zlatě, stejně zkreslené jako povídání o MLM - potěš koště. MLM je běžný prostředek na činnost zlepšení životní úrovně a je jedno co nabízí (musí to být žádaný produkt, ne knížečka za 70 000,-). Srovnání s letadlem je tedy úplně mimo... chcete srovnávat takový Skyline z minulosti ke stejné firmě co je třeba Amway? Je vidět že o této společnosti nic nevíte a po bližším prostudování zjistíte že se nejedná o předraženou okenu, ale o žádané koncentrované produkty, vitamínové doplňky či možnost slevy u Benziny. V dnešní době nabízejí spousty výhod (nejsem členem Amway, ale produkty znám)... A pokud je MLM letadlo : proč ho tedy každý den podporujete? Coca-Cola, KFC, McDonalds..... A věděl jste že takový Mcdonalds neprodává hamburgry, ale pouze kupuje nemovitosti na hlavních třídách a posléze prodává licence - tedy mega MLM??? Asi ne... Tak prosím dost Vašich nesmyslných úvah a zkuste si něco přečíst. MLM je prostředek budoucnosti pro zaopatření lidí kteří kupují pouze to co chtějí a peníze na provizi je za reklamu, kterou prodávající vyplatí prodejci až po prodeji produktu. Tedy velmi výhodný prostředek jejich marketingu na místo nesmyslných reklam v TV na které každý akorát nadává. A mimochodem... Pyramida je vše co funguje, jinak by totiž žádná firma nefungovala... Pokud jste tedy zaměstnanec, jste členem největší pyramidy, kde jako poslední stupínek děláte obrat firmě kde nejvíce má ten nahoře, tedy ředitel či majitel. Tak prosím více čtěte a méně blbněte hlavu lidem pokud nejste v obraze. Přeji krásný den
karatbars.sk
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. črc 2012 12:33:31

Příspěvekod zlatoforum » čtv 26. črc 2012 14:54:13

Myslím že diskuse se týkala spíše Revolučního příjmu a ne MLM.
Multi level marketing je naprosto legalní viz zmíněny Amway. O tom se asi nikdo dohadovat nechtěl.
Nově provozujeme i inzertní portál ZlatoInzerce.cz
zlatoforum
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 01. pro 2011 19:47:51

Příspěvekod outdoorak » čtv 26. črc 2012 16:28:59

Ano, přesně tak. Sice jsem se o Amway vyjádřil poněkud hanlivě, ale tato společnost (i ty Vámi zmiňované) jsou legální MLM. Když už jste použil citaci, tak jste se v ní mohl dočíst, že hlavní zisk legálních MLM pochází z prodeje NEČLENŮM obchodní sítě. A tuto podmínku Revoluční příjem prostě nesplňuje.
Zlatý voči.
outdoorak
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. kvě 2012 11:44:43
Bydliště: třetí planeta od Slunce

Amber Gold krach

Příspěvekod pyramida » úte 04. zář 2012 5:39:47

Právě prasklo něco podobného v polsku. Společnost Amber Gold se tvářila solidně, hodně toho naslibovala a málo splnila. Další piramida. Nejvíc zarážející je, že majitel firmy stihl být ve svých 28 již 6x trestaný a nikomu nevadilo do jeho podniku posílat peníze. Že vůbec může takovýhle člověk podnikat - fuj.
celý článek
pyramida
 

Ahoj

Příspěvekod Mirka » pát 07. zář 2012 12:32:18

Ahoj,

taky jsem se registrovala do "revolučního příjmu" od společnosti FINNET CZ, zaplatila jsem první unvestici do zlata. Sháněla jsem lidi pod sebe jako blázen, kdy absolutně nikdo se ani na 7 dní, tzv. zkušební kanceláře, nezaregistroval. Byla jsem zklamaná a od smlouvy v řádném termínu odstoupila, kdy společnost FINNET CZ mi odpověděla, že to nejde, že jejich smlouva je jiná. Ano, jiná, ale porušují zákoník práce, jelikož tam je jasně napsáno, že mohu od jakékoliv smlouvy do 14 dnů, odstoupit. I kamarád právník mi to potvrdil, ale oni mě neustále posílají emaily o tom, že jsem jejich dlužník, že to musím uhradit a vyhrožují. Takže tak svatá společnost, to v žádném případě není. Možná budu podávat trestní oznámení, jelikož nejednou jak mají. Možná, řže posílají provize, ale nikdy se Vám nevrátí to, co do toho vrazíte a takové ty obrázky, že opravdu platí HA HA.
Mirka
 

smlouvy

Příspěvekod outdoorak » pát 07. zář 2012 13:45:24

Bylo by Mirko možné někam na internet pověsit vzorové smlouvy (bez osobních údajů). Pro nečlena je nemožné se k nim dopídit. Třebas Vám někdo poradí jak z té šlamastiky ven.
Zlatý voči.
outdoorak
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. kvě 2012 11:44:43
Bydliště: třetí planeta od Slunce

PředchozíDalší

Zpět na Prodej zlata

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1270.51 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 11.13 Kč/g

Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Kování na dveře
Investování-stříbro

TOPlist