Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Rady pro nákup-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1819.59 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21.6 Kč/g

Téma diskuze:

Rady pro nákup

Investiční zlato, které se jinam nevešlo ...

Příspěvekod xmart » čtv 05. pro 2013 21:40:15

[quote="mustad"]Dobrý den.
1) Všiml jsem si, že prodejní cena slitků od např. Argor-Heraeus a Münze Österreich se krapet liší.Je to dáno jenom náklady na výrobu?
2) Ale hlavně bych rád zjistil proč se liší i výkupní ceny,tady v neprospěch Münze?
3) Je tedy lepší držet se Argoru,nebo je v tom něco jiného,třeba horší prodejnost?
Díky za případnou odpověď.


Hm, to jsou zajímavá zjištění, bohužel Vám neodpovím, ale přidám další dílek do skládačky.
Když se podíváte, kde je vlastníkem Argor-Heraeus SA, zjistíte že to jsou 3 následující subjekty, neměcká firma Heraeus, Commerzbank a Münze Österreich...
xmart
 

O výrobce moc nejde

Příspěvekod Janecek » sob 21. pro 2013 14:19:45

1) Jak už bylo zmíněno, od jaké firmy slitky jsou není příliš relevantní ukazatel.
2) Čím víc potvrzení pravosti, tím lépe, nutno také hledět na mezinárodní ukazatele.
3) Za sebe nakupuji u profláklejších, resp. u hodně známých společností (nechci jmenovat). I když je to tam o drobet dražší, je to pro mě jistější.
Janecek
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 02. kvě 2013 8:37:06

Srovnavač cen

Příspěvekod Carlos » stř 29. říj 2014 21:08:12

Zdravím.
Pro výběr určitě mohu doporučit web http://www.investicnizpravodaj.cz kde je srovnavač cen produktů (jak mincí, tak i slitků). Díky tomu jsem již ušetřil opravdu velké množství peněz
Carlos
 

rady pro nákup

Příspěvekod Host » čtv 30. říj 2014 22:28:52

doporučit jako věrohodný portál, kde se dočtu, že American Eagle 1/10 Oz se dá koupit v obchodě za 999,- Kč je na pováženou ...
Já se spolehnu na Au portál a Zlaté mince - tito prodejci mi připadají seriozní ...
Host
 

Srovnavač cen

Příspěvekod Carlos » čtv 13. lis 2014 9:52:33

[quote="Host"]doporučit jako věrohodný portál, kde se dočtu, že American Eagle 1/10 Oz se dá koupit v obchodě za 999,- Kč je na pováženou ...
Já se spolehnu na Au portál a Zlaté mince - tito prodejci mi připadají seriozní ...


Dobrý den.
Katalog prodejců je jen katalog prodejců, určitě to neznamená že některého z nich "doporučujeme jako věrohodný portál" (jak píšete). Jen to jen jeden z prodejců, kteří danou minci prodávají. Kromě toho, cena 999,- Kč byla chyba (nedostatek) na straně zmiňovaného prodejce, který tuto minci dočasně v nabídce neměl a tuto cenu generoval automaticky. Nicméně děkujeme za upozornění ... budeme ještě kontrolovat, dostupnost mincí jednotlivých prodejců a "věrohodnost cen".

Carlos
analytik projektu Investiční Zpravodaj
http://www.investicnizpravodaj.cz
Carlos
 

Kam s penězi

Příspěvekod Vanesa » pon 09. úno 2015 21:47:40

Dobrý večer, já nevím zda to sem patří, protože zlato není úplně moje parketa. V podstatě nic z investic není moje parketa...Jde o to, že jsem nedávno dostala nějaký obnos peněz a nevěděla jsem co s nimi. Nakonec jsem se po poradě se známým co se vyzná obrátila na GTI tam jsem si domluvila schůzku a už se pracuje na tom jak nejlépe peníze zhodnotit a hlavně tak, aby to vyhovovalo mé povaze. Čili žádné velké riziko. Musím říct, že mají skvělý přístup, ale zase kdo by ho neměl, když jsem se rozhodla svěřit jim své peníze že?
Vanesa
 

Kam s penězi?

Příspěvekod StribroInvest.cz » úte 10. úno 2015 13:09:39

A poradit chcete konkrétně s čím? Na tomto fóru očividně převládá názor, že nejlepší volbou, co se drahých kovů týče, je fyzické vlastnictví. Je to v souladu i s mým názorem. Když už investice do zlata nebo stříbra, nesvěřoval bych ho třetí osobě (různá spoření ve zlatě, zlato na burze, akcie těžařů). Nikdo Vám nebude slibovat takové zisky, na druhou stranu jsou nejmenší rizika.

Stačí si prohlédnout hlasování v anketách:
http://www.zlatoforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=13&view=viewpoll
http://www.zlatoforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=159&view=viewpoll
StribroInvest.cz
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 04. úno 2015 8:21:03

rady pro nákup ...

Příspěvekod Host » úte 10. úno 2015 15:05:18

GTI ... co je to za firmu?
z googlu mi vypadly dvě - na jednu je exekuce a druhou vede nějaký řek ...

jak zde bylo napsáno - ve většině názorů zde převažuje fyzické držení drahých kovů v takové formě, která je lehce zpeněžitelná.
Ale na druhou stranu - pokud Vám v GTI slibují až 20% výnos ... - kdo jiný Vám to slíbí?
berte to tak, že peníze nejsou všechno ... - jde o radost ze života ...
Host
 

Příspěvekod Lenna » stř 08. dub 2015 16:41:14

www.golden-affiliate.cz/------

-----
Upraveno moderátorem fóra
Lenna
 

Příspěvekod zlatoforum » pon 13. dub 2015 8:58:18

Ano zdá se, že tu budeme mít novou vlnu zprostředkování a spamových affil odkazů.

Pokud máte někdo zkušenost, můžete se s ní podělit v http://www.zlatoforum.cz/prodej-zlata.html.
Posledně se u Revolučního přijmu diskutovalo celkem hodně a bylo to přínosné.
Nově provozujeme i inzertní portál ZlatoInzerce.cz
zlatoforum
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 01. pro 2011 19:47:51

PředchozíDalší

Zpět na Nezařaditelné

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1819.59 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21.6 Kč/g

Vyhledat témata bez odpovědí   Zobrazit aktivní témata
Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist