Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

Nejlepší ceny investičního stříbra-diskuse na investiční Zlato fórum
ZlatoInzerce.cz
Akční letenky

První české diskuzní fórum o investičním zlatu, stříbru a investicích do drahých kovů

Aktuální cena zlata: 1821.82 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21.88 Kč/g

Téma diskuze:

Nejlepší ceny investičního stříbra

Zkušenosti s nákupem investičního stříbra - kde a jak nakoupit investiční stříbro, odstrašující příklady a rady

Příspěvekod ganmiki » ned 05. srp 2012 21:31:59

No hlavně nevím proč kupovat stříbro v ČR, já doporučuji Německo.
ganmiki
 

Nejlepší ceny investičního stříbra

Příspěvekod ludek » pon 06. srp 2012 8:31:42

Kde a jak v Německu nakupovat? V čem je výhoda? Daň, marže, kurz? Nemám zkušenost. Děkuju.
ludek
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 02. srp 2012 20:01:19

Stříbro - daň 7% DPH v Německu

Příspěvekod nemec » pon 06. srp 2012 20:41:00

V Německu ušetříte na dani. DPH na stříbrné mince je pouhých 7%.
Existují i české obchdody, které jsou schopny toto zprostředkovat. Aby bylo vše legální, tak Vás ale cesta za hranice nemine.
Zkuste do Google nebo Seznam nacpat "stříbro prodej německo daň".
nemec
 

Nejlevnější investiční stříbro

Příspěvekod Jakub » čtv 09. srp 2012 19:11:00

Nejlevnější investiční stříbro v ČR seženete na www.zlato.itdomu.cz
Jakub
 

Příspěvekod nemec » pát 10. srp 2012 8:14:03

Tak tyhle stránky na mě opravdu nepůsobí moc důvěryhodně viz http://www.zlato.itdomu.cz/index.php/joomlaorg

Ani Google jim moc nevěří - asi nemají příliš dlouhou historii.

Toto mě dostalo nejvíce :-D :
Zlatý investiční slitek - Argor-Heraeus 50 gramů

50.800 Kč k 6.5.2012 (cena je vždy zaktualizována po emailové komunikaci, ale měla by být nejlevnější na trhu!)


Dněšní cena zlata za tento slitek je i u nejlevnějších 55 000 obchodů. Nevím, jak na tom chtějí vydělat, když podle burzy bez jakékoliv provize stál tento slitek 53 000,-

Pro mě je to nedůvěryhodné.
nemec
 

Příspěvekod Honza » pon 20. srp 2012 12:36:36

Dobrý den, mám pár otázek ohledně investičního stříbra.. Budu rád za každou odpověď (jsem úplný laik a snažím se pochytit co nejvíce informací)

1) je lepší kupovat slitky v uncích, v gramech nebo je to jedno? (na silverum píšou, že v uncích.. někdo mi říká že to je jedno. chtěl bych znát Váš názor)

2) jáký značky stříbra jsou nejlepší, který se nabízí v ČR..

3) který obchody by jste mi mohly doporučit (eshopy, kamenný obchody)

4) máte zkušenosti s Golden Gate, s jejich spořící programem?

Předem díky
Honza
 

Odpovědi na otázky - investiční stříbro

Příspěvekod nemec » úte 21. srp 2012 7:57:15

1)
Podle mého názoru je to v podstatě jedno, zda nakoupíte investiční stříbro v uncích nebo gramech. Na mezinárodním trhu mají unce asi opravdu lehkou výhodu. U nás oproti tomu jsou lidé zvyklí na gramy a poptávka bude spíše po investičním stříbru v gramech. Každopádně nikdy není problém přepočítat váhu a pokud někdo bude chtít nakupovat, tak mu bude úplně jedno, jestli koupí 3 OZ (+/- 93g) nebo 100g stříbrnou minci/slitek slitek. Cena se vždy přizpůsobí váze.

2)
Záleží na vkusu. Stříbro je kov - má stejnou hodnotu v jakékoliv formě. Samozřejmě se někde zohledňuje umělecká hodnota ražby mince, pak také vzácnost (počet ražených kousků) ale jinak je podle mého názoru rozdíl víceméně jen ve výrobních nákladech. Každopádně je dobré koupit stříbrný slitek/mince od slévárný, která má jméno a její zboží je mezonárodně obchodovatelné - což je asi většina. Podívejte se po několika obchodcech, uvidíte, které zboží se často opakuje a pak zkuste vygooglit výrobce.

3)
Naposledy jsem nakupoval zde: zlatogs.cz a všechno bylo v pohodě.
Našel jsem je přes jiné vlákno této diskuze oklikou přes http://www.aktualnicenastribra.eu


4)
Nemám zkušenosti - neporadím
nemec
 

Příspěvekod Návštěvník » pon 03. zář 2012 21:29:14

[quote="nemec"]Tak tyhle stránky na mě opravdu nepůsobí moc důvěryhodně viz http://www.zlato.itdomu.cz/index.php/joomlaorg

Ani Google jim moc nevěří - asi nemají příliš dlouhou historii.

Toto mě dostalo nejvíce :-D :
Zlatý investiční slitek - Argor-Heraeus 50 gramů

50.800 Kč k 6.5.2012 (cena je vždy zaktualizována po emailové komunikaci, ale měla by být nejlevnější na trhu!)


Dněšní cena zlata za tento slitek je i u nejlevnějších 55 000 obchodů. Nevím, jak na tom chtějí vydělat, když podle burzy bez jakékoliv provize stál tento slitek 53 000,-

Pro mě je to nedůvěryhodné.


Jakub Forejt je smluvní partner ČNB, ktera mu zarucuje duveryhodnost. Aktualne ma nejnizsi cenu investicniho stribra v CR - cca 26.000Kc/1kg. Zlaty slitek je prodany, cena byla adekvatni ke kvetnu. Jinak ma nejnizsi ceny zlatych minci a investicniho stribra. Dobra domluva a velka spokojenost.
Doporucuji
Návštěvník
 

Koupě stříbra?

Příspěvekod petrlucky » pon 19. lis 2012 15:38:27

Zdravím,
chtěl jsem si koupit nějaký drahý kovy. Buď jsem myslel nakoupit zlatý slitky nebo stříbro. Co myslíte, že je lepší? Chěl bych přímo fyzický zlato. Žádný fondy, pojištění nebo nějaký investiční vychytávky. Díky za info
petrlucky
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. lis 2012 15:30:25

Nejlepší ceny investičního stříbra

Příspěvekod Jack4 » úte 04. pro 2012 10:53:08

[quote="zlatoforum"]Nějaké zkušenosti s cenami investičního stříbra? Kde se dá nejlevněji nakoupit?

Nejlepší ceny investičního stříbra má dle mého http://www.zlato.itdomu.cz
Pokud někde v cz eshopu najdete levněji, jdou i pod tyto ceny. Dobrá domluva a rychlé dodání.
Jack4
 

PředchozíDalší

Zpět na Prodej stříbra

Graf cena stříbra ke stažení v korunách Graf Ceny zlata v korunách ke stažení


Aktuální cena zlata: 1821.82 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 21.88 Kč/g

Vyhledat témata bez odpovědí   Zobrazit aktivní témata
Cena stříbra v korunách za poslední rok Cena zlata v korunách za 2 roky Cena zlata a stříbra v korunách Poměr ceny zlata a stříbra

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoForum.cz 2012
Reklama na ZlatoForum.cz

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net Vyhledávač akčních letenek
Aktuální cena zlata

cron
TOPlist